KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU KOMİSYONLARI
NO. |
KOMİSYON ADI |
KOMİSYON BAŞKANI |
|
EĞİTİM-ÖĞRETİM KOMİSYONU |
ÖĞR. GÖR. SAFA ATAMAN |
|
STAJ KOMİSYONU |
ÖĞR. GÖR. SERDAR ULAK |
|
İNTİBAK VE MUAFİYET KOMİSYONU |
ÖĞR. GÖR. DR. GÜLSÜM KEHRİBAR DİVER |
|
BİLİMSEL ETKİNLİKLERİ DÜZENLEME KOMİSYONU |
DR. ÖĞR. ÜYESİ FEYZA ÇELİK |
|
TANITIM VE SOSYAL FAALİYETLER KOMİSYONU |
ÖĞR. GÖR. NERGİS ERYILMAZ KÖSRETAŞ |
|
BURS KOMİSYONU |
ÖĞR. GÖR. HALİL MERT |
|
SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ KOMİSYONU |
ÖĞR. GÖR. BİLAL BAHCECİ |
|
MEZUNLAR KOMİSYONU |
ÖĞR. GÖR. BARIŞ KÖSRETAŞ |
BİLİMSEL ETKİNLİKLERİ DÜZENLEME KOMİSYONU
KOMİSYON BAŞKANI DR. ÖĞR. ÜYESİ FEYZA ÇELİK
KOMİSYON ÜYELERİ
ÖĞR. GÖR. DR. GÜL KARADUMAN |
TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER |
ÖĞR. GÖR. MEHMET CAN |
TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER |
ÖĞR. GÖR. ZEYNEP ALTINKAYA |
TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER |
ÖĞR. GÖR. DR. GÜLSÜM KEHRİBAR |
SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ |
BURS KOMİSYONU
KOMİSYON BAŞKANI ÖĞR.GÖR. HALİL MERT
KOMİSYON ÜYELERİ
ÖĞR. GÖR. MUSTAFA KILIÇ |
İŞ VE UĞRAŞI TERAPİSİ PROGRAMI |
ÖĞR. GÖR. ERKAN ÖZBAY |
TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ PROGRAMI |
ÖĞR. GÖR. HATİCE YUMRU MENTEŞ |
AMELİYATHANE HİZMETLERİ PROGRAMI |
DR. ÖĞR. ÜYESİ SAMİ KARAGÖZ |
ECZANE HİZMETLERİ PROGRAMI |
ÖĞR. GÖR. NERGİZ ERYILMAZ KÖSRETAŞ |
AMELİYATHANE HİZMETLERİ PROGRAMI |
ÖĞR. GÖR. ŞEREF MADEN |
İLK VE ACİL YARDIM |
EĞİTİM-ÖĞRETİM KOMİSYONU
KOMİSYON BAŞKANI ÖĞR. GÖR. SAFA ALPASLAN ATAMAN
KOMİSYON ÜYELERİ
TERAPİ VE REHABİLİTASYON |
FİZYOTERAPİ |
ÖĞR.GÖR. ÇAĞLA ÖZDAMAR |
ENGELLİ BAKIM VE REHABİLİTASYON |
|
|
İŞ VE UĞRAŞ TERAPİSİ |
ÖĞR.GÖR. MUSTAFA KILIÇ |
|
ECZANE HİZMETLERİ |
ECZANE HİZMETLERİ |
DR.ÖĞR.ÜYESİ GÖKAY AYDIN |
TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER |
İLK VE ACİL YARDIM |
ÖĞR.GÖR. FATMA GÖK |
AMELİYATHANE HİZMETLERİ |
ÖĞR.GÖR. MERYEM KAYHANLAR GÜLCAN |
|
DİYALİZ |
ÖĞR.GÖR. EKREM BAKIR |
|
TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ |
ÖĞR.GÖR. ERKAN ÖZBAY |
|
ANESTEZİ |
ÖĞR.GÖR. HASAN BAKIR |
|
ODYOMETRİ |
ÖĞR.GÖR. ÖZGENUR GAVGALI |
|
OPTİSYENLİK |
DR.ÖĞR.ÜYESİ OSMAN ARMAĞAN |
|
ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ |
ÇOCUK GELİŞİMİ |
ÖĞR.GÖR. KEVSER KILIÇ |
SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ |
YAŞLI BAKIMI |
ÖĞR.GÖR. MEHMET SELÇUK |
EVDE HASTA BAKIMI |
ÖĞR.GÖR.DR. GÜLSÜM KEHRİBAR |
|
DİŞÇİLİK HİZMETLERİ |
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI |
ÖĞR.GÖR. ŞEYMA ALTUNYAPRAK |
İNTİBAK VE MUAFİYET KOMİSYONU
KOMİSYON BAŞKANI ÖĞR. GÖR. DR. GÜLSÜM KEHRİBAR
KOMİSYON ÜYELERİ
DR. ÖĞR. ÜYESİ GÖKAY AYDIN |
ECZANE HİZMETLERİ BÖLÜMÜ |
ÖĞR. GÖR.SEDA BİRŞAN ŞENGÜN |
ÇOCUK BAKIM VE GENÇLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ |
ÖĞR. GÖR.ŞULE BAYRAKCI |
DİŞÇİLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ
|
ÖĞR. GÖR.SERAP KIRICI |
EVDE HASTA BAKIM PROGRAMI
|
ÖĞR. GÖR.HATİCE ÇAĞLA ÖZDAMAR |
FİZYOTERAPİ PROGRAMI |
ÖĞR. GÖR.ESRA NUR ÖZCAN |
İŞ VE UĞRAŞI TERAPİ PROGRAMI
|
ÖĞR. GÖR.SEFA ALPARSLAN ATAMAN |
ENGELLİ BAKIMI VE RAHABİLİTASYON PROGRAMI |
DOÇ. DR. EMEL ALTAŞ |
OPTİSYENLİK PROGRAMI |
ÖĞR. GÖR. DR.GÜL KARADUMAN |
TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ PROGRAMI |
ÖĞR. GÖR.AYŞE TOPUZ |
DİYALİZ PROGRAMI
|
ÖĞR. GÖR.DÖNDÜ KOYUNCUOĞLU |
İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI |
ÖĞR. GÖR.MERYEM KAYHANLAR GÜLCAN |
AMELİYATHANE HİZMETLERİ PROGRAMI |
ÖĞR. GÖR. HASAN BAKIR |
ANESTEZİ PROGRAMI
|
ÖĞR. GÖR.MEHMET CAN |
ODYOMETRİ PROGRAMI
|
MEZUNLAR KOMİSYONU
KOMİSYON BAŞKANI ÖĞR. GÖR.BARIŞ KÖSRETAŞ
KOMİSYON ÜYELERİ
ÖĞR. GÖR. KERİMAN YILDIZ |
YAŞLI BAKIMI |
ÖĞR. GÖR. SEDA BİRŞAN ŞENGÜN |
ÇOCUK GELİŞİ PROGRAMI |
ÖĞR. GÖR. SAFA ALPASLAN. ATAMAN |
ENGELLİ BAKIMI VE REHABİLİTASYON |
ÖĞR. GÖR. DR.TUĞBA DOST |
ENGELLİ BAKIMI VE REHABİLİTASYON |
. DR. ÖĞR. ÜYESİ OSMAN AĞAR |
TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ |
TANITIM VE SOSYAL FALİYETLER KOMİSYONU
KOMİSYON BAŞKANI ÖĞR. GÖR. NERGİZ ERYILMAZ KÖSRETAŞ
KOMİSYON ÜYELERİ
ÖĞR. GÖR.EMİNE TUNÇ SÜYGÜN |
TERAPİ VE REHABİLİTASYON |
ÖĞR. GÖR.HALİL MERT |
TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ |
ÖĞR. GÖR.ŞULE BAYRAKCI |
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI |
ÖĞR. GÖR.HATİCE ŞAHİN |
ÇOCUK GELİŞİMİ |
DR. ÖĞR. ÜYESİ GÖKAY AYDIN |
ECZANE HİZMETLERİ |
ÖĞR. GÖR.SERAP KIRICI |
SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ |
ÖĞR. GÖR.DR.MEHMET FATİH GÜVEN |
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI |
ÖĞR. GÖR.HATİCE EKİNALAN KAYHAN |
FİZYOTERAPİ |
SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ KOMİSYONU
KOMİSYON BAŞKANI: ÖĞR. GÖR. BİLAL BAHCECİ
KOMİSYON ÜYELERİ
ÖĞR. GÖR. MELEK HAVVA KILIÇ |
TERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ |
ÖĞR. GÖR. AYŞE TOPUZ |
TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ |
ÖĞR. GÖR. KEVSER KILIÇ |
ÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜ |
ÖĞR. GÖR. EMİNE TUNÇ SÜYGÜN |
FİZYOTERAPİ |
STAJ KOMİSYONU
KOMİSYON BAŞKANI ÖĞR. GÖR SERDAR ULAK
KOMİSYON ÜYELERİ
TERAPİ VE REHABİLİTASYON |
FİZYOTERAPİ |
ÖĞR. GÖR. ALİ CEYLAN |
ENGELLİ BAKIM VE REHABİLİTASYON |
ÖĞR. GÖR. BİLAL BAHÇECİ |
|
İŞ VE UĞRAŞ TERAPİSİ |
ÖĞR. GÖR. ESRA NUR ÖZCAN |
|
ECZANE HİZMETLERİ |
ECZANE HİZMETLERİ |
DR. ÖĞR. ÜYESİ SAMİ KARAGÖZ |
TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER |
İLK VE ACİL YARDIM |
ÖĞR. GÖR. DÖNDÜ KOYUNCUOĞLU |
AMELİYATHANE HİZMETLERİ |
ÖĞR. GÖR. HATİCE YUMRU MENTEŞ |
|
DİYALİZ |
ÖĞR. GÖR. EKREM BAKIR |
|
TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ |
DR. ÖĞR. ÜYESİ İBRAHİM ÇİNAR |
|
OPTİSYENLİK |
DR. ÖĞR. ÜYESİ SİNAN SAĞIR |
|
ODYOMETRİ |
ÖĞR. GÖR. ÖZGENUR GAVGALI |
|
ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ |
ÇOCUK GELİŞİMİ |
ÖĞR. GÖR. SEDA BİRŞEN ŞENGÜN |
SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ |
YAŞLI BAKIMI |
ÖĞR. GÖR. MEHMET SELÇUK |
EVDE HASTA BAKIMI |
ÖĞR. GÖR. SERAP KIRICI |
|
DİŞCİLİK HİZMETLERİ |
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI |
ÖĞR. GÖR. ŞULE BAYRAKÇI |